O nas

      

Fotografia to nie tylko zawód, ale i wielka pasja. Fotografią zajmujemy się od lat, ale wciąż podchodzimy do niej z wielką pokorą.

Nie lubimy rozmawiać o fotografii ani o niej pisać. Uwielbiamy fotografować a w swojej pracy zawszę dążymy do perfekcji. Chciałabym aby nasze fotografie przemawiały za nas.

Kochamy kolory, ostrość i krystaliczną cyfrową czystość zdjęć. Wierzymy, że dzięki najnowocześniejszym technologiom możemy robić to, o czym wiele lat temu nie mogli marzyć nawet najwięksi znawcy sztuki. W swojej pracy nie korzystamy jednak z efektów cyfrowych wszystko co widzicie jest czystą fotografią choć wykonaną aparatem cyfrowym. Próżno szukać w naszym portfolio zaszumionych, nieostrych, pseudo-artystycznych zdjęć. Zdjęcia robimy używając aparatu a komputer to tylko małe wsparcie, które za fotografa nie pomyśli.

Świetnie czujemy się w większości dziedzin fotografii. Potrafimy biegle i bardzo kompetentnie pracować w studiu, ale podstawą naszej pracy jest reportaż i fotografia ślubna. Ślub i wesele to nie tylko tradycyjne momenty w naszym życiu - dla nas to wyjątkowe chwile i piękne kadry. W naszej ocenie to perspektywa pracy z ludźmi czyni fotografię tak wspaniałym zajęciem i staram się czerpać z tego pełnymi garściami. Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż ludzkie oko. Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania tego co nas otacza, chcemy stosować go tak by to co niewidzialne dla oczu stało się widzialne...


Resztę opowie portfolio.